Генеральне консульство України в місті Гуанчжоу

, Київ 05:53

Участь українських експортерів у постійно дійчій виставці

31 серпня 2015, 12:15

Участь українських експортерів у постійно дійчій виставці

Останнім часом китайці купують все більше імпортних товарів, що обумовлено зростаючою купівельною спроможністю китайців, так і їх бажанням купувати закордонні якісні та брендові товари.

 Існує можливість використання механізму участі у виставках, промоушен-акціях тощо.

 ГКУ рекомендує українським експортерам звернутися до компанії «Brandyond», яка є засновником China import fair  (www.17jinkou.com), займається просуванням імпортних товарів на ринок КНР. Ця компанія сама звертається до диппредставництв іноземних країн в провінції Гуандун і просить надавати інформацію щодо експортерів та самої продукції. Наразі китайська компанія планує надати безкоштовно до 200 кв.метрів виставкової площі для реклами українських товарів.

Контактна особа:

Andrey Xu

Ел.пошта: marketing@brandyond.com,

тел./факс 0086 20 29002945.

 Генеральне консульство сприятиме у проведені ділових зустрічей з представниками китайської компанії у місті Гуанчжоу.

Останні новини

Щодо роботи Генерального консульства 29 та 30 травня | Вчора, 09:37

Шановні співвітчизники! Звертаємо вашу увагу, що дні 29 та 30 травня є офіційними вихідними (неробочими) днями в Китаї, коли не функціонуватимуть, зокрема, банківські установи, в т.ч. Bank of China, в якому здійснюється оплата за надані Генеральним консульством консульські послуги. У цьому зв’язку Генеральне консульство просить відвідувачів заздалегідь спланувати свої звернення до консульської установи в ці дні в частині завчасної оплати консульського збору (до настання вихідних – 27, 28, 29, 30 травня). З питань форс-мажорного характеру (загроза життю та/або здоров’ю тощо) просимо звертатися на телефон «гарячої» лінії +86 18520437737 Дякуємо за розуміння