Генеральне консульство України в місті Гуанчжоу

, Київ 05:55

Visa application online. Оформлення українських віз засобами інформаційно-телекомунікаційної системи «Віза»

26 серпня 2016, 09:59

 

 

«З 22 серпня 2016 року в ГКУ в Гуанчжоу започатковано оформлення українських віз засобами інформаційно-телекомунікаційної системи «Віза», що уможливлює іноземцям та особам без громадянства реєстрацію візового клопотання он-лайн та призначення дати подачі документів в установі безпосередньо через сайт http://visa.mfa.gov.ua .

Зазначене нововведення спрямоване на створення прозорих та доступних умов оформлення віз, спрощення візових процедур загалом.

При цьому наголошуємо, що фото заявників, що завантажується до ІТС «Віза» має бути якісним, за зразком «фото на паспорт».

Since August 22, 2016 Consulate General of Ukraine in Guangzhou started the issuance of the Ukrainian visas programmed by information-telecommunication system "Visa" that enables foreigners and stateless persons to register their visa application online and to schedule an appointment at the Ukrainian Consular office directly through the site http://visa.mfa.gov.ua .

The above mentioned innovation aimed at creating transparent and accessible conditions for issuing visas and simplifying visa procedures.

Please note that applicant’s photo uploaded to system "Visa" ought to be of a high quality (passport photo standard).

Останні новини

Щодо роботи Генерального консульства 29 та 30 травня | Вчора, 09:37

Шановні співвітчизники! Звертаємо вашу увагу, що дні 29 та 30 травня є офіційними вихідними (неробочими) днями в Китаї, коли не функціонуватимуть, зокрема, банківські установи, в т.ч. Bank of China, в якому здійснюється оплата за надані Генеральним консульством консульські послуги. У цьому зв’язку Генеральне консульство просить відвідувачів заздалегідь спланувати свої звернення до консульської установи в ці дні в частині завчасної оплати консульського збору (до настання вихідних – 27, 28, 29, 30 травня). З питань форс-мажорного характеру (загроза життю та/або здоров’ю тощо) просимо звертатися на телефон «гарячої» лінії +86 18520437737 Дякуємо за розуміння