Генеральне консульство України в місті Гуанчжоу

, Київ 05:57

Щодо безвізового транзитного проїзду громадян України через окремі території КНР

12 грудня 2016, 04:08

 

Відповідно до рішення Державної ради КНР, в окремих регіонах КНР (міста Пекін, Ченду, Чунцін, Далянь, провінція Гуандун) діє 72-годинний режим безвізового транзиту для громадян України, які прямують через вказані міжнародні контрольно-пропускні пункти транзитом з однієї країни (не з інших регіонів материкової частини Китаю) до іншої.

Громадяни України, які бажають скористатися зазначеною можливістю, мають при проходженні державного кордону КНР в одному із зазначених міжнародних контрольно-пропускних пунктів, звернутися до стійки прикордонного контролю, що має відповідні позначення (for 72/144 hours visa-free transit), де пред’явити дійсний паспортний документ та документ, що підтверджує транзитний характер поїздки із виїздом за межі КНР (обов’язково до країни, відмінної від країни з якої прибули) протягом не більше як 72/144 години через той самий КПП.

Особи, які прибули у такий спосіб до КНР, протягом 72-годинного перебування можуть перебувати і переміщуватись лише в адміністративних межах зазначених адміністративно-територіальних утворень, зокрема, провінції Гуандун та її адміністративного центру м.Гуанчжоу.

Особи, які прибули у такий спосіб до КНР, протягом 72-годинного перебування можуть перебувати і переміщуватись лише в адміністративних межах зазначених адміністративно-територіальних утворень, зокрема, провінції Гуандун та її адміністративного центру м.Гуанчжоу

 

Останні новини

Щодо роботи Генерального консульства 29 та 30 травня | Вчора, 09:37

Шановні співвітчизники! Звертаємо вашу увагу, що дні 29 та 30 травня є офіційними вихідними (неробочими) днями в Китаї, коли не функціонуватимуть, зокрема, банківські установи, в т.ч. Bank of China, в якому здійснюється оплата за надані Генеральним консульством консульські послуги. У цьому зв’язку Генеральне консульство просить відвідувачів заздалегідь спланувати свої звернення до консульської установи в ці дні в частині завчасної оплати консульського збору (до настання вихідних – 27, 28, 29, 30 травня). З питань форс-мажорного характеру (загроза життю та/або здоров’ю тощо) просимо звертатися на телефон «гарячої» лінії +86 18520437737 Дякуємо за розуміння