• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • 中文
Запис на прийом
Опубліковано 30 червня 2020 року о 09:00

Для вашої зручності та безпеки з 01 липня 2020 року у Генконсульстві розпочала свою роботу система попереднього запису через форму онлайн-реєстрації (див. нижче). 

Просимо всіх уважно ознайомитися з системою запису та завчасно зареєструватися перед візитом до установи, оскільки прийом громадян без попереднього запису в подільшому не здійснюватиметься. 

❗УВАГА: Система онлайн-запису створена для безпосередньої взаємодії між заявником та Генконсульством. Використання системи посередниками чи юридичними особами заборонено! Просимо негайно повідомляти про факти пропозицій третіх осіб щодо надання послуг з онлайн-запису на прийом до Генконсульства на електронну адресу [email protected] в копії на [email protected]!

Умови та положення

Під час запису на прийом до Генконсульства слід дотримуватись наступних правил:

1. У формі зазначаються дані ВИКЛЮЧНО тієї особи, яка буде отримувати консульську послугу:

повнолітньої особи (18 років і більше);

у випадку необхідності здійснення консульських дій щодо неповнолітніх дітей, вказуються реквізити одного з батьків/законного представника.

2. Якщо на прийом приходять члени однієї родини/друзі/знайомі, які при цьому також хочуть отримати консульські послуги, слід створити окрему реєстрацію для кожного з членів родини/друзів/знайомих.

Принцип реєстрації на прийом: 1 послуга = 1 запис = 1 особа (крім випадків отримання послуг, які передбачають оформлення консульських дій разом з дитиною).

Супроводжуючих осіб, які не будуть отримувати консульські послуги, наполегливо просимо зачекати ззовні (за винятком супроводу маломобільних осіб або неповнолітніх).

3. Якщо ви звертаєтесь до Генерального консульства України в Гуанчжоу за отриманням кількох консульських послуг, вам слід робити реєстрацію для кожної послуги ОКРЕМО.

Якщо серед переліку консульських послуг немає питання, з якого ви плануєте звернутися (наприклад: вчинення морського протесту), слід попередньо звернутися на електронну пошту Генерального консульства України в Гуанчжоу: [email protected] в копії на [email protected]  або за телефоном: +86-020-3877-3755 щодо розв’язання питання про можливість онлайн-реєстрації.

4. ⛔ Не допускається реєстрація однієї й тієї ж особи з одного і того ж питання на різні дати, а також реєстрація з недіючим телефонним номером чи електронною поштою.

Наприклад, ви не впевнені, коли зможете приїхати, і вирішили забронювати собі наперед кілька слотів одразу. Не слід так робити: якщо кожен поводитиметься у такий спосіб, наступного разу ви побачите, що не можете знайти вільного часу на кілька місяців наперед. Крім того, це нехтування інтересами інших заявників. Така поведінка однозначно не толерується Генеральним консульством України в Гуанчжоу ❗та буде видалена адміністратором, а електронна пошта – заблокована у системі запису❗

Слід також уважно вказувати ваш контактний номер мобільного телефону та електронної пошти. У випадку відсутності зворотного зв’язку з вами (вимкнений телефон, не підіймаєте слухавку протягом трьох дзвінків впродовж одного дня або надали недіючий номер), реєстрація буде також видалена адміністратором!

5. Генеральне консульство України в Гуанчжоу залишає за собою право скасувати/перенести реєстрацію відвідання на інший час, повідомивши про це заявника за залишеними під час реєстрації реквізитами (автоматичне повідомлення на електронну пошту, а також, за можливості, телефонним дзвінком).

У цьому зв’язку просимо час від часу (у тому числі безпосередньо у обраний для прийому день) перевіряти вашу електронну поштову скриньку, оскільки до неї може бути надіслана важлива інформація щодо непередбачуваного скасування бронювання або його перенесення на інший час.

6. Якщо ви помилково забронювали час або у вас виникли непередбачувані обставини, які не дозволяють вам з’явитися на прийом, слід якомога раніше самостійно видалити зроблену реєстрацію, за посиланням, яке було надіслано на вашу електронну пошту на підтвердження успішної реєстрації.

Будь ласка, будьте уважними до інших відвідувачів, які могли б використати більше непотрібний вам час у Генеральному консульстві для розв’язання своїх нагальних питань – з рештою, можливо, саме завдяки небайдужості іншого заявника ви змогли обрати зручний час для себе J

7. Без попереднього запису та у поза робочий час можуть звертатися особи, які потрапили у скрутне становище чи потребують термінової допомоги (у разі нещасних випадків, оформлення документів пов’язаних зі смертю громадянина України в КНР чи за оформленням посвідчення особи на повернення в Україну).

8. Інструкція запису на консульський прийом

КРОК 1

Оберіть країну:

КНР

Оберіть установу:

ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО УКРАЇНИ В ГУАНЧЖОУ

Оберіть категорію консульської дії із запропонованого меню:

наприклад, ПАСПОРТНІ ПИТАННЯ, НОТАРІАЛЬНІ ДІЇ, тощо

Оберіть вид консульської дії з обраної вами раніше категорії:

наприклад, закордонний паспорт, посвідчення довіреності, тощо

Оберіть прийнятну для Вас дату звернення до ГКУ:

наприклад, 15.07.2020

Оберіть вільний у запропоновану графіку час звернення до ГКУ:

наприклад,

КРОК 2

Прізвище:

Петренко

Ім’я:

Микола

По батькові:

Миколайович

Номер телефону:

+86-157-1111-1111

Адреса електронної пошти:

[email protected]

КРОК 3

Після внесення вами всіх даних на екрані має з’явитися інформація з проханням перевірити правильність заповнення усіх полів реєстраційної форми.

Вам потрібно перевірити та підтвердити коректність внесеної інформації.

ВАЖЛИВО! Після успішної реєстрації на вказану Вами адресу електронної пошти надійде відповідне повідомлення з підтвердженням запису на консульський прийом до Генерального консульства України в Гуанчжоу.

Звертаємо Вашу увагу, що консульський прийом проводиться ВИКЛЮЧНО за попереднім записом.

ОНОВЛЕННЯ Е-ЧЕРГИ, інформація за посиланням - ОНОВЛЕННЯ Е-ЧЕРГИ | Генеральне консульство України в Гуанчжоу (mfa.gov.ua)

У зв’язку з поширенням COVID-19 та з метою мінімізації ризиків зараження цим захворюванням інших відвідувачів та з метою забезпечення особистої безпеки співробітників Генерального консульства України в Гуанчжоу та інших відвідувачів, просимо дотримуватися наступних правил:

приходити на прийом у визначений час, оскільки в приміщенні, де відбувається консульський прийом, одночасно може знаходитися виключно одна особа (не стосується людей з обмеженими можливостями та неповнолітніх дітей, що потребують супроводжуючих, а також заявників, які звертаються за спільними консульськими діями, наприклад реєстрація народження дитини/шлюбу, інші);

заздалегідь підготуватися до візиту (мати при собі всі необхідні заповнені заяви, оригінали та копії документів, з переліком яких можна ознайомитись за посиланням https://guangzhou.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya або запитати електронною поштою);

використовувати засоби індивідуального захисту (захисні маски та рукавички). Перед подачею документів та після скористатися дезінфекційними засобами, які розміщені у достатній кількості, зокрема, у приміщенні для відвідувачів Генерального консульства України в Гуанчжоу.

Закликаємо відвідувачів Генерального консульства України в Гуанчжоу з розумінням поставитися до встановлених правил відвідання установи, подбати про особисту безпеку і здоров’я оточуючих.

З консульських питань просимо надсилати свої письмові звернення на електронну пошту: [email protected] в копії на [email protected] 

Для вирішення питань екстреного характеру (в разі загрози життю чи смерті/загибелі громадян України) телефонувати за номером «гарячої лінії» +86-185-2043-7737

Дякуємо за розуміння та бажаємо всім здоров’я!

ЗАПИС НА ВІЗИТ ЗА ПОСИЛАННЯМ: ONLINE.MFA.GOV.UA


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux